
| Merk | Lexus |
|---|---|
| Model | LBX |
| Uitvoering | Cool 2WD |
| Inrichting | SUV (5 deurs) |
| Kleur | Zilver metallic |
| Transmissie | Automaat |
| Interieur | Antraciet Half leder / alcantara |
| BTW/Marge | BTW |
| APK | Nieuw |
| Km stand | 12.680 |
|---|---|
| Bouwjaar | 2024 |
| Cilinder inhoud | 1.490 cc |
| Vermogen | 136 pk / 100 kW |
| Gewicht (leeg) | 1.255 kg |
| Max trekgewicht | 750 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4,6 l / 100 km |
| Energielabel | A |
| Afleverkosten | Geen |
| Garantie | 12 maanden Lees meer |
Zeer nette, luxe, premium cross-over. Deze schitterende Lexus is afkomstig van de eerste eigenaar. Geweldige uitstraling in Ultrasilver metallic/ zwart bi-tone en originele 18" gepolijste Dark Grey licht metalen velgen. Het hoogwaardig afgewerkte interieur is opgetrokken uit prachtige materialen. De moderne hybride aandrijflijn combineert vlotte prestaties met een uitzonderlijk laag verbruik. Daarnaast ligt deze auto heerlijk op de weg en is hij uitzonderlijk stil. Deze Lexus LBX is zo goed als nieuw met nog geen 13000 km en heeft nog fabrieksgarantie tot oktober 2027, bovendien kunt u gebruik maken van 10 jaar Lexus Relax garantie! Bent u geïnteresseerd in deze auto, neem dan gerust contact met ons op voor een bezichtiging en/of overtuigende proefrit.
Wij rekenen geen afleverkosten. Lease tegen scherpe tarieven. Meer foto's op onze website: www.huro-autos.nl. Voor meer info over deze auto kunt u bellen met Sieg Roefs, 0413-296057, appen op 06-42951584 of bezoek onze showroom, waar circa 75 Lexus en Toyota occasions binnen voor u staan opgesteld, aan de Weverstraat 8 Uden. Onze openingstijden zijn: maandag t/m vrijdag van 08:30 tot 17:00 uur. zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Disclaimer: Wij besteden de grootst mogelijke aandacht aan onze advertenties. Mocht er desondanks een fout in de advertentie aanwezig zijn, kan hier geen enkel recht aan worden ontleend.
Autobedrijf Huro Auto's
Weverstraat 8
5405 BN Uden
|
Ma/Vr |
08:30 tot 17:00 uur |
|
Zaterdag |
10:00 tot 16:00 uur |
|
Zondag |
Gesloten |