
| Merk | Lexus |
|---|---|
| Model | IS |
| Uitvoering | 200 Executive |
| Inrichting | Sedan (4 deurs) |
| Kleur | Grijs metallic |
| Transmissie | Automaat |
| Interieur | Zwart Half leder / alcantara |
| BTW/Marge | Marge |
| APK | Nieuw |
| Km stand | 171.575 |
|---|---|
| Bouwjaar | 1999 |
| Cilinder inhoud | 1.988 cc |
| Vermogen | 155 pk / 114 kW |
| Gewicht (leeg) | 1.345 kg |
| Max trekgewicht | 1.200 kg |
| Gemiddeld verbruik | 9,8 l / 100 km |
| Afleverkosten | Geen |
| Garantie |
Zeer nette, sportieve en zeldzame sport sedan. Deze schitterende Lexus IS 200 is volledig dealer onderhouden en heeft een mooie lage kilometerstand. De distributieriem is onlangs bij de dealer vervangen. Wij hebben de grote beurt inclusief bougies al gedaan. De Lexus IS heeft een betrouwbare zes in lijn benzine motor. Deze staat bekend om zijn mooie loopcultuur en zijn betrouwbaarheid. Het betreft een zeer luxe uitvoering met tal van comfort verhogende opties zoals stoelverwarming, cruise controle en automatische airco. Zeer gunstig zakelijk te rijden met de Youngtimer regeling. Deze auto wordt geleverd inclusief nieuwe apk onderhoudsbeurt en tenaamstelling.
Wij rekenen geen afleverkosten. Lease tegen scherpe tarieven. Meer foto's op onze website: www.huro-autos.nl. Voor meer info over deze auto kunt u bellen met Sieg Roefs, 0413-296057, appen op 06-42951584 of bezoek onze showroom, waar circa 75 Lexus en Toyota occasions binnen voor u staan opgesteld, aan de Weverstraat 8 Uden. Onze openingstijden zijn: maandag t/m vrijdag van 08:30 tot 17:00 uur. zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Disclaimer: Wij besteden de grootst mogelijke aandacht aan onze advertenties. Mocht er desondanks een fout in de advertentie aanwezig zijn, kan hier geen enkel recht aan worden ontleend.
Autobedrijf Huro Auto's
Weverstraat 8
5405 BN Uden
|
Ma/Vr |
08:30 tot 17:00 uur |
|
Zaterdag |
10:00 tot 16:00 uur |
|
Zondag |
Gesloten |