
| Merk | Lexus |
|---|---|
| Model | LBX |
| Uitvoering | Cool 2WD |
| Inrichting | SUV (5 deurs) |
| Kleur | Bruin metallic |
| Transmissie | Automaat |
| Interieur | Donker Grijs Half leder / alcantara |
| BTW/Marge | BTW |
| APK | Nieuw |
| Km stand | 5.997 |
|---|---|
| Bouwjaar | 2024 |
| Cilinder inhoud | 1.490 cc |
| Vermogen | 136 pk / 100 kW |
| Gewicht (leeg) | 1.255 kg |
| Max trekgewicht | 0 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4,6 l / 100 km |
| Energielabel | A |
| Afleverkosten | Geen |
| Garantie | 12 maanden Lees meer |
Prachtige, comfortabele en luxe, compacte cross-over. Deze schitterende Lexus LBX heeft een moderne, sportieve uitstraling in Sonic Copper metallic/ Black bi-tone met originele 18" Dark Grey gepolijste velgen. Daarnaast heeft deze auto een prachtig, hoogwaardig afgewerkt interieur in Black/ Dark Grey Leder/Suede. De Lexus LBX Cool met advanced pack is de meest complete uitvoering met alle denkbare opties aan boord. Het onvolprezen Mark Levinson audio-systeem verdient hierbij een speciale vermelding. Deze Lexus LBX is zo goed als nieuw met slechts 6000 km en heeft nog fabrieksgarantie tot april 2027, bovendien kunt u gebruik maken van 10 jaar Lexus Relax garantie! Bent u geïnteresseerd in deze auto, neem dan gerust contact met ons op voor een bezichtiging en/of overtuigende proefrit.
Wij rekenen geen afleverkosten. Lease tegen scherpe tarieven. Meer foto's op onze website: www.huro-autos.nl. Voor meer info over deze auto kunt u bellen met Sieg Roefs, 0413-296057, appen op 06-42951584 of bezoek onze showroom, waar circa 75 Lexus en Toyota occasions binnen voor u staan opgesteld, aan de Weverstraat 8 Uden. Onze openingstijden zijn: maandag t/m vrijdag van 08:30 tot 17:00 uur. zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Disclaimer: Wij besteden de grootst mogelijke aandacht aan onze advertenties. Mocht er desondanks een fout in de advertentie aanwezig zijn, kan hier geen enkel recht aan worden ontleend.
Autobedrijf Huro Auto's
Weverstraat 8
5405 BN Uden
|
Ma/Vr |
08:30 tot 17:00 uur |
|
Zaterdag |
10:00 tot 16:00 uur |
|
Zondag |
Gesloten |