Donderdag 14 mei (Hemelvaartsdag) zijn wij gesloten.

| Merk | Lexus |
|---|---|
| Model | IS |
| Uitvoering | 200 Executive |
| Inrichting | Sedan (4 deurs) |
| Kleur | Grijs metallic |
| Transmissie | Automaat |
| Interieur | Zwart Leder |
| BTW/Marge | Marge |
| APK | Nieuw |
| Km stand | 119.966 |
|---|---|
| Bouwjaar | 2005 |
| Cilinder inhoud | 1.988 cc |
| Vermogen | 155 pk / 114 kW |
| Gewicht (leeg) | 1.360 kg |
| Max trekgewicht | 1.200 kg |
| Gemiddeld verbruik | 9,7 l / 100 km |
| Afleverkosten | Geen |
| Garantie | 3 maanden garantie op de motor en versnellingsbak. |
Zeer nette, perfect onderhouden, premium sport sedan. Deze Lexus IS 200 is zeer goed bewaard gebleven en ook keurig bij gehouden. Compleet ingevuld onderhoudsboekje is bij de auto aanwezig. Het betreft een exemplaar van de eerste generatie met de heerlijke zes in lijn motor. Bovendien heeft deze auto een van de mooiste kilometertellers die ooit in een productie model zijn geplaatst. Klassieke kleurstelling in Silver metallic met zwart lederen interieur en 16" multispaaksvelgen. Deze auto is geproduceerd in het laatste productie jaar van de Lexus IS van de eerste generatie. Hij wordt geleverd met 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak, bovendien krijg hij een nieuwe apk en een onderhoudsbeurt voor aflevering.
Wij rekenen geen afleverkosten. Lease tegen scherpe tarieven. Meer foto's op onze website: www.huro-autos.nl. Voor meer info over deze auto kunt u bellen met Sieg Roefs, 0413-296057, appen op 06-42951584 of bezoek onze showroom, waar circa 75 Lexus en Toyota occasions binnen voor u staan opgesteld, aan de Weverstraat 8 Uden. Onze openingstijden zijn: maandag t/m vrijdag van 08:30 tot 17:00 uur. zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Disclaimer: Wij besteden de grootst mogelijke aandacht aan onze advertenties. Mocht er desondanks een fout in de advertentie aanwezig zijn, kan hier geen enkel recht aan worden ontleend.
Autobedrijf Huro Auto's
Weverstraat 8
5405 BN Uden
|
Ma/Vr |
08:30 tot 17:00 uur |
|
Zaterdag |
10:00 tot 16:00 uur |
|
Zondag |
Gesloten |