
| Merk | Daihatsu |
|---|---|
| Model | Terios |
| Uitvoering | 1.5-16v Exclusive 4WD |
| Inrichting | SUV (5 deurs) |
| Kleur | Zwart metallic |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Interieur | Donker Grijs Stof |
| BTW/Marge | Marge |
| APK | Nieuw |
| Km stand | 194.541 |
|---|---|
| Bouwjaar | 2006 |
| Cilinder inhoud | 1.495 cc |
| Vermogen | 105 pk / 77 kW |
| Gewicht (leeg) | 1.165 kg |
| Max trekgewicht | 1.350 kg |
| Gemiddeld verbruik | 8,1 l / 100 km |
| Energielabel | E |
| Afleverkosten | Geen |
| Garantie | 3 maanden garantie op de motor en versnellingsbak. |
Nette, stoere en betrouwbare mini SUV. Deze Daihatsu Terios is keurig onderhouden en origineel in Nederland geleverd. Onderhoudsboekje en Nationale autopas zijn bij de auto aanwezig. Deze pocket size terrein auto heeft echte vierwiel aandrijving met de motor in de lengte en een cardan op de achteras. Hij staat dus zijn mannetje buiten de gebaande paden. Deze auto wordt geleverd inclusief nieuwe apk, onderhoudsbeurt en 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak.
Wij rekenen geen afleverkosten. Lease tegen scherpe tarieven. Meer foto's op onze website: www.huro-autos.nl. Voor meer info over deze auto kunt u bellen met Sieg Roefs, 0413-296057, appen op 06-42951584 of bezoek onze showroom, waar circa 75 Lexus en Toyota occasions binnen voor u staan opgesteld, aan de Weverstraat 8 Uden. Onze openingstijden zijn: maandag t/m vrijdag van 08:30 tot 17:00 uur. zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Disclaimer: Wij besteden de grootst mogelijke aandacht aan onze advertenties. Mocht er desondanks een fout in de advertentie aanwezig zijn, kan hier geen enkel recht aan worden ontleend.
Autobedrijf Huro Auto's
Weverstraat 8
5405 BN Uden
|
Ma/Vr |
08:30 tot 17:00 uur |
|
Zaterdag |
10:00 tot 16:00 uur |
|
Zondag |
Gesloten |