
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | RAV4 |
| Uitvoering | 2.5 Hybrid AWD Executive |
| Inrichting | SUV (5 deurs) |
| Kleur | Blauw metallic |
| Transmissie | Automaat |
| Interieur | Licht Grijs Leder |
| BTW/Marge | Marge |
| APK | Nieuw |
| Km stand | 119.076 |
|---|---|
| Bouwjaar | 2019 |
| Cilinder inhoud | 2.487 cc |
| Vermogen | 222 pk / 163 kW |
| Gewicht (leeg) | 1.635 kg |
| Max trekgewicht | 0 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5,8 l / 100 km |
| Energielabel | C |
| Afleverkosten | Geen |
| Garantie | 12 maanden Lees meer |
Zeer nette, stoere en luxe, SUV. Deze schitterende RAV4 is volledig dealer onderhouden. Compleet ingevuld onderhoudsboek aanwezig. Het betreft een complete "executive" uitvoering met tal van extra's waaronder elektrisch verstelbare stoelen met geheugen, een premium JBL audiosysteem. en een 360 graden camera. Geweldige uitstraling in Dark Blue Mica met originele 18" licht metalen velgen en vol licht grijs lederen bekleding. De moderne hybride aandrijflijn aan boord van deze bolide combineert aansprekende prestaties met een laag verbruik. Bovendien heeft deze auto een trekgewicht van 1650 kg! GRATIS 12 MAANDEN BOVAG GARANTIE, BEURT, TENAAMSTELLING EN NIEUWE APK! Daarnaast kunt u gebruik maken van tot 10 jaar Toyota garantie. Bent u geïnteresseerd in deze auto, neem dan gerust contact met ons op voor een bezichtiging en/of overtuigende proefrit.
Wij rekenen geen afleverkosten. Lease tegen scherpe tarieven. Meer foto's op onze website: www.huro-autos.nl. Voor meer info over deze auto kunt u bellen met Sieg Roefs, 0413-296057, appen op 06-42951584 of bezoek onze showroom, waar circa 75 Lexus en Toyota occasions binnen voor u staan opgesteld, aan de Weverstraat 8 Uden. Onze openingstijden zijn: maandag t/m vrijdag van 08:30 tot 17:00 uur. zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Disclaimer: Wij besteden de grootst mogelijke aandacht aan onze advertenties. Mocht er desondanks een fout in de advertentie aanwezig zijn, kan hier geen enkel recht aan worden ontleend.
Autobedrijf Huro Auto's
Weverstraat 8
5405 BN Uden
|
Ma/Vr |
08:30 tot 17:00 uur |
|
Zaterdag |
10:00 tot 16:00 uur |
|
Zondag |
Gesloten |