
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | RAV4 |
| Uitvoering | 2.5 Hybrid AWD Style |
| Inrichting | SUV (5 deurs) |
| Kleur | Wit metallic |
| Transmissie | Automaat |
| Interieur | Donker Grijs Stof |
| BTW/Marge | Marge |
| APK | Nieuw |
| 100% Onderhouden | ![]() |
| Km stand | 121.253 |
|---|---|
| Bouwjaar | 2016 |
| Cilinder inhoud | 2.494 cc |
| Vermogen | 197 pk / 145 kW |
| Gewicht (leeg) | 1.665 kg |
| Max trekgewicht | 1.650 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5,1 l / 100 km |
| Energielabel | B |
| Afleverkosten | Geen |
| Garantie | 12 maanden Lees meer |
Zeer mooie, ruime en stoere SUV. Deze schitterende RAV4 verkeerd zowel technisch als optisch in zeer goede staat. Volledig dealer onderhouden en afkomstig van de tweede eigenaar. Mooie moderne kleurstelling in Blizzard White Pearl met originele 18" multispaak velgen. De moderne hybride aandrijflijn drijft zowel de voor als achterwielen aan. Dit zorgt niet alleen voor grip onder alle omstandigheden, maar ook voor een trekgewicht van 1650kg. Bovendien is deze auto al voorzien van een trekhaak. Dit maakt hem ideaal om een caravan of trailer te trekken. GRATIS 12 MAANDEN BOVAG GARANTIE, BEURT, TENAAMSTELLING EN NIEUWE APK! Bent u geïnteresseerd in deze auto, neem dan gerust contact met ons op voor een bezichtiging en/of overtuigende proefrit.
Wij rekenen geen afleverkosten. Lease tegen scherpe tarieven. Meer foto's op onze website: www.huro-autos.nl. Voor meer info over deze auto kunt u bellen met Sieg Roefs, 0413-296057, appen op 06-42951584 of bezoek onze showroom, waar circa 75 Lexus en Toyota occasions binnen voor u staan opgesteld, aan de Weverstraat 8 Uden. Onze openingstijden zijn: maandag t/m vrijdag van 08:30 tot 17:00 uur. zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Disclaimer: Wij besteden de grootst mogelijke aandacht aan onze advertenties. Mocht er desondanks een fout in de advertentie aanwezig zijn, kan hier geen enkel recht aan worden ontleend.
Autobedrijf Huro Auto's
Weverstraat 8
5405 BN Uden
|
Ma/Vr |
08:30 tot 17:00 uur |
|
Zaterdag |
10:00 tot 16:00 uur |
|
Zondag |
Gesloten |