
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | RAV4 |
| Uitvoering | 2.5 Hybrid AWD Executive |
| Inrichting | SUV (5 deurs) |
| Kleur | Grijs metallic |
| Transmissie | Automaat |
| Interieur | Zwart Leder |
| BTW/Marge | Marge |
| APK | Nieuw |
| Km stand | 90.527 |
|---|---|
| Bouwjaar | 2021 |
| Cilinder inhoud | 2.487 cc |
| Vermogen | 222 pk / 163 kW |
| Gewicht (leeg) | 1.635 kg |
| Max trekgewicht | 1.650 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5,8 l / 100 km |
| Energielabel | C |
| Afleverkosten | Geen |
| Garantie | 12 maanden Lees meer |
Zeer nette, ruime en luxe SUV. Deze schitterende Toyota RAV4 is volledig dealer onderhouden, compleet ingevuld onderhoudsboekje is bij de auto aanwezig. Geweldige uitstraling in Magnetic Grey Metallic met originele 19" licht metalen velgen en een luxe vol zwart lederen interieur. Het betreft een zeer complete uitvoering met tal van comfort verhogende opties. Bovendien heeft deze auto een moderne hybride aandrijflijn met AWD. Dit zorgt voor goede prestaties onder elke omstandigheid, een laag verbruik en een trekgewicht van 1650 kg. GRATIS 12 MAANDEN BOVAG GARANTIE, BEURT, TENAAMSTELLING EN NIEUWE APK! Daarnaast kunt u gebruik maken van tot 10 jaar Toyota garantie. Bent u geïnteresseerd in deze auto, neem dan gerust contact met ons op voor een bezichtiging en/of overtuigende proefrit.
Wij rekenen geen afleverkosten. Lease tegen scherpe tarieven. Meer foto's op onze website: www.huro-autos.nl. Voor meer info over deze auto kunt u bellen met Sieg Roefs, 0413-296057, appen op 06-42951584 of bezoek onze showroom, waar circa 75 Lexus en Toyota occasions binnen voor u staan opgesteld, aan de Weverstraat 8 Uden. Onze openingstijden zijn: maandag t/m vrijdag van 08:30 tot 17:00 uur. zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Disclaimer: Wij besteden de grootst mogelijke aandacht aan onze advertenties. Mocht er desondanks een fout in de advertentie aanwezig zijn, kan hier geen enkel recht aan worden ontleend.
Autobedrijf Huro Auto's
Weverstraat 8
5405 BN Uden
|
Ma/Vr |
08:30 tot 17:00 uur |
|
Zaterdag |
10:00 tot 16:00 uur |
|
Zondag |
Gesloten |