
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | RAV4 |
| Uitvoering | 2.0 VVTi Executive Business |
| Inrichting | SUV (5 deurs) |
| Kleur | Bruin metallic |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Interieur | Zwart Half leder / alcantara |
| BTW/Marge | Marge |
| APK | Nieuw |
| Km stand | 92.379 |
|---|---|
| Bouwjaar | 2012 |
| Cilinder inhoud | 1.987 cc |
| Vermogen | 158 pk / 116 kW |
| Gewicht (leeg) | 1.450 kg |
| Max trekgewicht | 2.000 kg |
| Gemiddeld verbruik | 7,7 l / 100 km |
| Energielabel | G |
| Afleverkosten | Geen |
| Garantie | 12 maanden Lees meer |
Zeer nette, stoere en complete SUV. Deze schitterende RAV4 is keurig onderhouden en heeft een mooie lage kilometerstand. Geweldige uitstraling in Bronze Mica met orginele 17" licht metalen velgen in gun metal grey. De RAV4 2.0 met handgeschakelde transmissie heeft een trekgewicht van 2000 kg. Daarmee is deze auto bij uitstek geschikt om een trailer of caravan te trekken. Het betreft een complete uitvoering met opties als elektrisch verstelbare en verwarmde stoelen, leder alcantara interieur en keyless entry. GRATIS 12 MAANDEN BOVAG GARANTIE, BEURT, TENAAMSTELLING EN NIEUWE APK! Bent u geïnteresseerd in deze auto, neem dan gerust contact met ons op voor een bezichtiging en/of overtuigende proefrit.
Wij rekenen geen afleverkosten. Lease tegen scherpe tarieven. Meer foto's op onze website: www.huro-autos.nl. Voor meer info over deze auto kunt u bellen met Sieg Roefs, 0413-296057, appen op 06-42951584 of bezoek onze showroom, waar circa 75 Lexus en Toyota occasions binnen voor u staan opgesteld, aan de Weverstraat 8 Uden. Onze openingstijden zijn: maandag t/m vrijdag van 08:30 tot 17:00 uur. zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Disclaimer: Wij besteden de grootst mogelijke aandacht aan onze advertenties. Mocht er desondanks een fout in de advertentie aanwezig zijn, kan hier geen enkel recht aan worden ontleend.
Autobedrijf Huro Auto's
Weverstraat 8
5405 BN Uden
|
Ma/Vr |
08:30 tot 17:00 uur |
|
Zaterdag |
10:00 tot 16:00 uur |
|
Zondag |
Gesloten |