
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | RAV4 |
| Uitvoering | 2.0-16V VVT-i Sol 4WD |
| Inrichting | SUV (5 deurs) |
| Kleur | Grijs metallic |
| Transmissie | Automaat |
| Interieur | Licht Grijs Stof |
| BTW/Marge | Marge |
| APK | Nieuw |
| Km stand | 171.404 |
|---|---|
| Bouwjaar | 2003 |
| Cilinder inhoud | 1.998 cc |
| Vermogen | 150 pk / 110 kW |
| Gewicht (leeg) | 1.285 kg |
| Max trekgewicht | 1.500 kg |
| Gemiddeld verbruik | 9,3 l / 100 km |
| Afleverkosten | Geen |
| Garantie | 3 maanden garantie op de motor en versnellingsbak. |
Nette stoere en betrouwbare SUV. Deze originele Nederlandse Toyota RAV4 heeft een mooie kilometerstand met Nationale autopas. Zowel technisch als optisch in keurige staat. Onderhoudsboekje is bij de auto aanwezig. Deze Toyota RAV4 staat dankzij zijn vierwiel aandrijving zowel op de weg als naast de gebaande paden zijn mannetje. Bovendien heeft hij een trekgewicht van 1500 kg. Dit maakt hem bij uitstek geschikt om een trailer of caravan te trekken. Deze auto wordt geleverd inclusief een beurt, nieuwe apk en 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak.
Wij rekenen geen afleverkosten. Lease tegen scherpe tarieven. Meer foto's op onze website: www.huro-autos.nl. Voor meer info over deze auto kunt u bellen met Sieg Roefs, 0413-296057, appen op 06-42951584 of bezoek onze showroom, waar circa 75 Lexus en Toyota occasions binnen voor u staan opgesteld, aan de Weverstraat 8 Uden. Onze openingstijden zijn: maandag t/m vrijdag van 08:30 tot 17:00 uur. zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Disclaimer: Wij besteden de grootst mogelijke aandacht aan onze advertenties. Mocht er desondanks een fout in de advertentie aanwezig zijn, kan hier geen enkel recht aan worden ontleend.
Autobedrijf Huro Auto's
Weverstraat 8
5405 BN Uden
|
Ma/Vr |
08:30 tot 17:00 uur |
|
Zaterdag |
10:00 tot 16:00 uur |
|
Zondag |
Gesloten |