
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | C-HR |
| Uitvoering | 1.8 Hybrid Bi-Tone |
| Inrichting | SUV (5 deurs) |
| Kleur | Wit metallic |
| Transmissie | Automaat |
| Interieur | Donker Grijs Stof |
| BTW/Marge | Marge |
| APK | Nieuw |
| Km stand | 99.344 |
|---|---|
| Bouwjaar | 2018 |
| Cilinder inhoud | 1.798 cc |
| Vermogen | 122 pk / 90 kW |
| Gewicht (leeg) | 1.395 kg |
| Max trekgewicht | 725 kg |
| Gemiddeld verbruik | 0,0 l / 100 km |
| Energielabel | A |
| Afleverkosten | Geen |
| Garantie | 12 maanden Lees meer |
Mooie, sportieve cross over. Deze Toyota C-HR is volledig dealer onderhouden en heeft een mooie lage kilometerstand. Geweldige uitstraling in Blizzard White Pearl/ Black Onyx bi-tone met mooie multispaak velgen. Deze auto staat op nieuwe banden en het compleet ingevuld onderhoudsboekje is bij de auto aanwezig. De moderne hybride aandrijflijn staat bekend om zijn lage verbruik en zijn betrouwbaarheid. Bovendien is deze bolide compleet uitgevoerd met tal van comfort verhogende opties. GRATIS 12 MAANDEN BOVAG GARANTIE, BEURT, TENAAMSTELLING EN NIEUWE APK! Daarnaast kunt u gebruik maken van tot 10 jaar Toyota garantie. Bent u geïnteresseerd in deze auto, neem dan gerust contact met ons op voor een bezichtiging en/of overtuigende proefrit.
Wij rekenen geen afleverkosten. Lease tegen scherpe tarieven. Meer foto's op onze website: www.huro-autos.nl. Voor meer info over deze auto kunt u bellen met Sieg Roefs, 0413-296057, appen op 06-42951584 of bezoek onze showroom, waar circa 75 Lexus en Toyota occasions binnen voor u staan opgesteld, aan de Weverstraat 8 Uden. Onze openingstijden zijn: maandag t/m vrijdag van 08:30 tot 17:00 uur. zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Disclaimer: Wij besteden de grootst mogelijke aandacht aan onze advertenties. Mocht er desondanks een fout in de advertentie aanwezig zijn, kan hier geen enkel recht aan worden ontleend.
Autobedrijf Huro Auto's
Weverstraat 8
5405 BN Uden
|
Ma/Vr |
08:30 tot 17:00 uur |
|
Zaterdag |
10:00 tot 16:00 uur |
|
Zondag |
Gesloten |